BTW 3800

Wodoodporne słuchawki z certyfikatem IPX6
20 godzin grania 
SIRI / Asystent Google
Funkcja zestawu głośnomówiącego
Regulacja głośności i muzyki 
 

Opis

Słuchawki TWS z IPX6

Kosmiczne doświadczenie słuchania

Przedstawiamy słuchawki BUXTON BTW 3800 BLACK TWS, doskonałego towarzysza do codziennego słuchania muzyki. Słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby spełniać najwyższe standardy jakości i komfortu. Jedną z ich głównych cech jest wodoodporność. Dzięki certyfikatowi IPX6 nie musisz się martwić o korzystanie z nich podczas uprawiania sportu lub w niesprzyjających warunkach pogodowych. Twoja ulubiona muzyka będzie z Tobą nawet w deszczowe dni. Docenisz także funkcje Siri/Google Assistant, które umożliwiają sterowanie słuchawkami za pomocą głosu. Wystarczy wydać polecenie, a asystent zrobi to, czego potrzebujesz - na przykład zmieni utwory lub dostosuje głośność.
Zestaw głośnomówiący i Bluetooth - sprawa oczywista
Dzięki zintegrowanemu mikrofonowi możesz odbierać połączenia bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni. Wystarczy nacisnąć przycisk na słuchawce i komunikować się z bliskimi. Sterowanie głośnością połączeń, muzyki i przełączanie między utworami jest łatwe i intuicyjne. Pozwala to w pełni skoncentrować się na wykonywanej czynności, jednocześnie ciesząc się ulubioną muzyką. Słuchawki BUXTON BTW 3800 BLACK TWS wykorzystują Bluetooth w wersji 5.3 BLE do stabilnego i szybkiego połączenia z urządzeniem. Jego zasięg wynosi 10 metrów, co zapewnia dużą swobodę ruchu bez konieczności noszenia telefonu przy sobie przez cały czas. Słuchawki   oferują również pasmo przenoszenia 2,4 GHz - 2,4835 GHz. Dzięki chipsetowi Jieli AD6973D4 oraz kodekom AAC i SBC możesz być pewien doskonałej jakości dźwięku. Wypróbuj słuchawki BUXTON i ciesz się ulubioną muzyką z maksymalnym komfortem i jakością dźwięku.
Praktyczne etui mieszczące się w kieszeni
Słuchawki Buxton BTW 3800 BLACK TWS to świetne akcesorium dla wszystkich fanów muzyki, którzy chcą doświadczyć bezprzewodowego słuchania muzyki w wysokiej jakości. Przetwornik o średnicy 10 mm i jeden mikrofon na każdej słuchawce sprawiają, że te słuchawki są gotowe do prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym, ale są również gotowe do słuchania muzyki. Całkowity czas odtwarzania wynosi 20 godzin przy 80% głośności, co oznacza, że możesz cieszyć się długimi godzinami słuchania ulubionej muzyki. Ponadto możesz cieszyć się nawet 7 godzinami rozmów i 120 godzinami czuwania. Ładowanie słuchawek zajmuje tylko 1,5 godziny, podobnie jak ładowanie etui. Pojemność baterii jednej słuchawki wynosi 35 mAh/3,7 V, a pojemność baterii etui ładującego wynosi 300 mAh/3,7 V. Ładowanie może odbywać się przez port USB-C. Zrelaksuj się i zanurz w świecie muzyki.
 

Specyfikacja techniczna

Bluetooth V5.3 BLE
Maksymalna odległość połączenia: do 10 m
Profile BT: A2DP 1.3, AVRCP 1.6, AVCTP 1.4, AVDTP 1.3, HFP 1.8, SSP 1.2
Zakres odpowiedzi częstotliwości Bluetooth: 2,4 GHz – 2,4835 GHz 
Chipset: Jieli AD6973D4
Kodek: AAC, SBC

Średnica głośników: 10 mm
Każda słuchawka jeden mikrofon – zestaw głośnomówiący

Czas odtwarzania na jednym ładowaniu: do 6 h (80% głośności)
Całkowity czas odtwarzania: do 20 h (80% głośności)
Czas rozmowy: do 7 h
Czas czuwania: do 120 h
Czas ładowania słuchawek: 1,5 h
Czas ładowania etui: 1,5 h

Pojemność baterii jednej słuchawki: 35 mAh / 3,7 V 
Pojemność baterii etui ładującego: 300 mAh / 3,7 V 
Port ładujący: USB-C (DC 5 V / 300 mA)

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz
Czułość: 94 +/- 3 dB (przy 1 kHz)
Impedancja: 32 Ω +/- 15%

Masa jednej słuchawki: 4,4 g
Masa etui ładującego: 33 g
Wymiary: 62 x 48 x 32 mm (szer. / wys. / gł.)

Zawartość opakowania: Słuchawki TWS, etui ładujące, kabel ładujący USB-C, instrukcja obsługi